Noyabrın 1-də “Adrenalin festivalı” keçirildilmişdir. Məhz bu festival çərçivəsində dünya ulduzları Nikol Şerzenger, “Black Eyed Peas”in solistləri Apl.de.Ap, Will.I.Am və “LMFAO” qrupundan Redfoo çıxış edib. Will.i.am təxəllüsülü amerikan reper, multiinstrumentalist, aktyor, prodüser, The Black Eyed Peas qrupunun yaradıcısı və lideri, will.i.am music leyblının sahibi, filantrop, Intel korporasiyasının 3D Systems şirkətinin direktorudur.
Allen Pineda Lindo - apl.de.ap təxəllüsü ilə çıxış edən reper, prodüser və Black Eyed Peas qrupunun üzvüdür. Dj Redfoo-nun musiqiçi kimi bioqrafiyası 1997-ci ildən başlayıb. 2006-cı ildən isə LMFAO (Redfoo) duetilə məşhurlaşır. Nikol Şerzinger amerikan pop/R&B ifaçısı, rəqqasə, mahnı müəllifi, prodüser, aktrisa və fotomodeldir. O, The Pussycat Dolls qrupunun vokalçısı kimi məşhurluq qazanıb. 2006-cı ildən isə solo albomu ilə fəaliyyətə başlayıb.

Мировые звезды в Баку – на фестивале «Адреналин»
1 Ноября состоялся фестиваль «Адреналин». Именно в рамках этого фестиваля перед поклонниками выступили звезды мирового шоу-бизнеса Николь Шерзингер, Will.I.Am, Apl.de.Ap из «Black Eyed Peas» и солист «LMFAO» Redfoo. Will.I.Am - американский рэпер, мультиинструменталист, актёр и музыкальный продюсер, один из создателей и лидер группы The Black Eyed Peas, владелец лейбла will.i.am music, филантроп, креативный директор корпорации Intel и компании 3D Systems.
Аллен Пинеда Линдо - рэпер, продюсер, а также участник коллектива Black Eyed Peas, выступающий под псевдонимом apl.de.ap («Apple D Ap»). Redfoo – его карьера музыканта началась в 1997 году. Однако славу ему принесло участие в дуэте LMFAO (Redfoo). Николь Шерзингер - американская поп/R&B-певица, танцовщица, автор песен, продюсер, актриса и фотомодель. Прославилась, как вокалистка группы The Pussycat Dolls и в 2006 году начавшая успешную сольную карьеру.