Crystal Hall ilə Selfi
Yanvar ayının 29-da Baku Crystal Hall tərəfindən keçirilən “Crystal Hall ilə Selfi” foto müsabiqəsinin finalı keçirildi.
Püşkatma yolu ilə 3 qalib müəyyən edildi:
1.     Vladimir Qolovanov
2.     Səid Manafov
3.     Tamilla Kəmaləddinova
Həmçinin 4-cü qalib  Fərəh Əliyevaya Crystal Hall tərəfindən xüsusi hədiyyə verildi.
Nəzərinizə çatdıraq ki, müsabiqə Crystal Hall-un facebook sosial şəbəkəsində olan səhifəsində 29 dekabrdan 29 yanvaradək keçirilib. Yanvarın 27-də bitən ilk mərhələdə ən çox LİKE yığan 10 finalçı təyin olundu. Final isə yanvarın 29-da Crystal Hall-un zallarından birində təntənəli surətdə keçirildi.
İdman və konsert proqramları təşkili şöbəsinin rəhbəri Nigar Rzayevanın sözlərinə görə, bu müsabiqəni tanışlığa addım  kimi qiymətləndirmək olar: “iş orasındadır ki, Crystal Hall böyük idman və konsert kompleksi kimi tanınır, ancaq, çox az adam bilir ki, burada möhtəşəm layihələrə imza atan, onlara dəyər verən professional yaradıcı və texniki komanda var. Hələ bizim veb səhifəmiz www.crystalhall.az ,
Facebook-dakı səhifəmiz facebook.com/BakuCrystalHallofficial və İnstagram səhifəmiz baku_crystalhall da auditoriyamızla bizi bağlayır. Müsabiqədən sonra bizim izləyicilərimizin sayı Facebook-da 22000 nəfərə, İnstagramda 310000 nəfərə, veb səhifəmizdə isə 45 000 nəfərə çatıb. Bizim üçün vacib olan amil hər yaşdan olan insanların auditoriyamızda artmasıdır. Çünki hər izləyici bizim üçün dəyərlidir. Yaxın gələcəkdə daha ciddi , sosial-mədəni və mənəvi inkişafa yönləndirilmiş layihələr planlaşdırırıq. Buna görə də bu müsabiqə bizim üçün vacib idi. Bu, bir növ körpü rolu oynayırdı. Biz istədik ki, bizi tanısınlar, bizə güvənsinlər və çalışdıq ki, bir az pozitiv və xoş əhval qataq. Gələcək planlarımızda daha sosial və yaradıcı mövzulu müsabiqələr keçirməyi də düşünürük. Biz mədəni və zəngin tarixi irsə malik xalqıq. Sevmək, unutmamaq və öz tarixini və mədəniyyətini  daha da zənginləşdirmək hər bir xalqın inkişafının təməlidir. Məhz buna görə də bu yöndə kiçik də olsa öz töhvəmizi vermək istərdik.

1. Vladimir Qolovanov
As we annoused contest was held from 29 December 2015 to 29 January this year on facebook page. On the first phase which ended on 27th January 10 participants who collected the highest number of likes passed to final. Final was helded in one of the halls of CRYSTAL HALL.
According to the head of sport and events organization department Nigar Rzayeva this competition can be seen as a small step for: “The fact is that the Crystal Hall is known as one of the largest sports and concert complex and very few people know that it is also a professional creative and technical team creates and implements interesting and significant social and cultural projects. Our still young site www.crystalhall.az, page facebook.com/BakuCrystalHallofficial/ and İnstagram baku_crystalhall are the link with our target audience. Due to the contest our facebook page has about 22000 followers and instagram page-310000 and more than 45000 visitors on the site. For us it is very important to expand our audience completely different age categories and each of the subscribers is valuable to us. In the near future we plan to launch new, more serious projects aimed at social, cultural and spiritual development and unifies people whose interests we will try to cover. Therefore, this competition was important to us. It was a kind of bridge. We wanted to know us, trust us, and we just tried to make a bit of positive and good mood. As part of our future projects, we also provide for various competitions, however, the more creative and socially oriented. We have very talented people with a rich cultural and historical heritage. Remember, love and continue to enrich their history and culture guarantee of prosperity of any nation. Therefore, we would like to make a small contribution in this direction”