Cennifer Lopez Bakı səhnəsində
2012-ci il sentyabrın 23-də müğənni Cennifer Lopez “Bakı Crystal Hall”un möhtəşəm səhnəsində geniş konsert proqramı ilə çıxış etmişdir.
Konsertə qonaq qismində qatılan müğənni Emin bildirib ki, “Baku Crystal Hall”un səhnəsində Cenifer Lopezlə birlikdə çıxış etmək onun üçün çox xoşdur. Səhnəyə çıxan dünya şöhrətli müğənni Cennifer Lopez Bakıdakı pərəstişkarları üçün misilsiz şou nümayiş etdirmişdir.
Müğənni ilə birgə ABŞ-ın Los-Angeles şəhərindən ölkəmizə 65 yük avtomobili və 5 təyyarə ilə xüsusi avadanlıq gətirilmişdir. Konsertin hazırlıq işlərinə 500-dək heyət cəlb olunmuşdur. Anşlaqla keçən konsertdə C.Lopezin ifa etdiyi mahnılar tamaşaçılar tərəfindən sürəkli alqışlarla qarşılanmışdır.

Дженифер Лопез на Бакинской сцене
Принявший участие в концерте в качестве гостя известный певец Эмин сказал, что для него большая радость выступить на сцене Baku Crystal Hall совместно с Дженифер Лопез. Специально для бакинских зрителей Дженифер Лопез подготовила эксклюзивную программу.
Вместе с Дженифер Лопес в Баку из Лос-Анджелеса прилетели 65 грузовиков, 5 самолетов специального оборудования. К подготовке концерта было привлечено около 500 сотрудников. Концерт Дженифер Лопез прошел при полном аншлаге и зрители встречали каждую песню громкими овациями.