8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü Festivalı
8 mart 2024-ci il tarixində Bakı Kristal Zalında Quality Event şirkətinin təşkilatçılığı ilə baş tutan “8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü Festivalı” baş tutub. Ölkənin bir çox ulduzların çıxışları ilə möhtəşəm konsert baş tutub.
Aygün Kazımova, Röya, Miri Yusif, Tünzalə Ağayeva, Namiq Qaraçuxurlu, Miro, Madteen – Rəssam, Rəsul Əfəndiyev, Hiss və Elvin Babazadə festivalda xüsusi şou – proqram ilə səhnə alıblar.
Həmçinin “Kamerton” rəqs qrupu, möhtəşəm açılış simfoniyası, işıqlarla şou, atəşfəşanlıq və daha bir çox nəfəs kəsici anlar məhz bu festivalda həyata keçib.
Tamaşaçılar tədbirə böyük maraq göstərib və rekord həddə bilet satışı baş tutub. Gələn qonaqlar festival zalında yer alacaq köşklərdən maraqlı hədiyyələr qazana biliblər.

8 марта – Фестиваль Международного женского дня
8 марта 2024 года в Baku Crystal Hall состоялся фестиваль «8 марта – Международный женский день», организованный компанией Quality Event.
Со специальной шоу-программой на фестивале вышли на сцену Айгюн Казымова, Рёя, Мири Юсиф, Тунзале Агаева, Намиг Карачухурлу, Миро, Мадтин - Артист, Расул Эфендиев, Хисс и Эльвин Бабазаде.
Также на этом фестивале состоялось выступление танцевальной группы «Камертон», торжественное открытие симфонии, световое шоу, фейерверк и еще много захватывающих моментов.
Зрители проявили большой интерес к мероприятию, а продажа билетов прошла на рекордном уровне. Гости смогли выиграть интересные подарки в киосках, расположенных в фестивальном зале.