Noyabrın 1-də “Adrenalin festivalı” keçirildilmişdir. Məhz bu festival çərçivəsində dünya ulduzları Nikol Şerzenger, “Black Eyed Peas”in solistləri Apl.de.Ap, Will.I.Am və “LMFAO” qrupundan Redfoo çıxış edib. Will.i.am təxəllüsülü amerikan reper, multiinstrumentalist, aktyor, prodüser, The Black Eyed Peas qrupunun yaradıcısı və lideri, will.i.am music leyblının sahibi, filantrop, Intel korporasiyasının 3D Systems şirkətinin direktorudur.
Allen Pineda Lindo - apl.de.ap təxəllüsü ilə çıxış edən reper, prodüser və Black Eyed Peas qrupunun üzvüdür. Dj Redfoo-nun musiqiçi kimi bioqrafiyası 1997-ci ildən başlayıb. 2006-cı ildən isə LMFAO (Redfoo) duetilə məşhurlaşır. Nikol Şerzinger amerikan pop/R&B ifaçısı, rəqqasə, mahnı müəllifi, prodüser, aktrisa və fotomodeldir. O, The Pussycat Dolls qrupunun vokalçısı kimi məşhurluq qazanıb. 2006-cı ildən isə solo albomu ilə fəaliyyətə başlayıb.

World stars in Baku – Festival “Adrenaline”
Festival “Adrenaline” was held on 1st November with participation of world performers Nicole Scherzinger, Will I Am, Apl.de.ap from Black Eyed Peas, Redfoo. Will.I.Am - American rapper, singer-songwriter, entrepreneur, voice actor, actor, DJ, record producer, one of the founding members of the band, The Black Eyed Peas, the owner of the lable will.i.am music, philanthropist, creative director of Intel corporation and 3D Systems company.
Allan Pineda Lindo is rapper, record producer, also a member of the band The Black Eyed Peas, acting under the pseudonym apl.de.ap («Apple D Ap»). Redfoo – his career as a musician began in 1997 but he became femous as part of the musical duo LMFAO (Redfoo). Nicole Scherzinger – american pop/R&B-singer, dancer, songwriter, record producer, actress and model. Became famous as a vocalist of the group The Pussycat Dolls and in 2006 began a successful solo career.